Не виконуючи побудови графіка функції y = 7 − 4x, з’ясуйте, чи проходить цей графік через точку:

1) A (10; 47) 2) B (0;7) 3) C(2,5; −3)

Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Нурсат.

Ответ:

y = 7 - 4 \times 10 =  - 23 \\ y = 7 - 4 \times 0 = 7 \\ y = 7 - 4 \times 2.5 =  - 3

проходит через 2 и 3

Отвечает Мухаметьярова Лера.

Ответ:

1) ні, не проходить

2) так, проходить

3)так, проходить

Объяснение:

2)перше число точки В це 0, тобто 0 це значення х, а значення 7 це у.

для розв'язання слід підставити значення. якщо 7-4х=у або 7-4×0 = 7, то точка проходить, якщо ж вираз дорівнює іншому значенні, то не проходить