X²-2x+4=0 дайте ответ пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Сенченко Арина.

Ответ:

x2-2x+4=0 не має розв'язків

Объяснение:

Щоб знайти розв'язки рівняння x² - 2x + 4 = 0, можна скористатися формулою квадратного рівняння.

Спочатку знайдемо дискримінант: D = b² - 4ac, де a = 1, b = -2, c = 4.

D = (-2)² - 4(1)(4) = 4 - 16 = -12

Оскільки дискримінант менше нуля, то рівняння не має дійсних коренів.

Отже, рівняння x² - 2x + 4 = 0 не має дійсних розв'язків.