Знайдпь шістнадцятий член і суму тридцяти перших члеших арифметичної прогресіі (ап), якщо а1=8 і а2

=6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилкин Матвей.

Відповідь:

Пояснення:

d= a2-a1 = 6-8 = -2

a16 = a1+15d = 8+15*(-2) = -22

a30 = a1+29d = 8+29*(-2) = -50

S30= (a1+a30)/2*30 = (8-50)/2*30 = -630