Знайдіть добуток коренів рiвняння 3x² - 48х + 12 = 0 Варіанти відповідей:А 12Б -12 В -4Г 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Дауылбекулы Даулет.

По теореме Виета:

ax {}^{2}  + bx + c = 0 \\ x_{1} +x _{2} = -  \frac{b}{a}   \\ x_{1} \times x_{2} =  \frac{c}{a}

3 {x}^{2}  - 48x  + 12  = 0\\ x_{1} \times x_{2} =  \frac{12}{3}  = 4

Ответ: Г) 4