Не розв'язуючи рівняння x² +5x-3=0 знайдіть суму його коренів​


Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Кирилл.

Відповідь: -5.

Пояснення:
Застосуємо формулу Вієта для знаходження суми коренів квадратного рівняння ax²+bx+c=0:

сума коренів = -b/a

Отже, для рівняння x²+5x-3=0, маємо a=1 та b=5. Тоді сума коренів буде:

сума коренів = -b/a = -5/1 = -5

Отже, сума коренів цього рівняння дорівнює -5.