Знайдіть 6 член геометричної прогресії, якщо b1=7, b4= -189 там дожно быть 1 число целоэ​


Ответы на вопрос

Отвечает Логина Мария.

Знаємо, що b1 = 7 і b4 = -189. Знайдемо спочатку знаменник прогресії q, використовуючи відому формулу для знаходження елементу геометричної прогресії за номером:

b4 = b1 * q^3

-189 = 7 * q^3

q^3 = -27

q = -3

Тепер знаємо знаменник прогресії q. Знайдемо 6-й член прогресії b6, використовуючи ту ж формулу:

b6 = b1 * q^5

b6 = 7 * (-3)^5

b6 = 7 * (-243)

b6 = -1701

Отже, шостий член геометричної прогресії дорівнює -1701.