Якщо дискримінант квадратного рівняння дорівнює -9, то квадратне рівняння має...​


Ответы на вопрос

Отвечает Неркоев Алишер.

Объяснение:

Якщо дискримінант квадратного рівняння дорівнює -9, то це означає, що дискримінант менше нуля. Згідно зі стандартними правилами, це означає, що квадратне рівняння не має жодного розв'язку в множині дійсних чисел.

Можна також знайти ці значення, використовуючи формулу для розв'язування квадратного рівняння:

x = (-b ± √D) / (2a)

де D - дискримінант, a, b та c - коефіцієнти квадратного рівняння ax^2 + bx + c = 0.

У нашому випадку, дискримінант D = -9, тому:

x = (-b ± √(-9)) / (2a)

x = (-b ± 3i) / (2a)

де i - уявна одиниця (множення на яку дає -1).

Отримана формула показує, що розв'язки квадратного рівняння мають уявну складову, тому що дискримінант від'ємний. Це означає, що квадратне рівняння не має розв'язків в множині дійсних чисел.

Отвечает Makanova Aruzhan.

Объяснение:

Якщо дискримінант квадратного рівняння дорівнює -9, то квадратне рівняння має два комплексні корені.

Квадратне рівняння має загальний вигляд: ax^2 + bx + c = 0, де a, b, і c - це коефіцієнти рівняння, а x - змінна.

Дискримінант квадратного рівняння можна обчислити за формулою D = b^2 - 4ac. Якщо дискримінант менший за нуль (D < 0), то рівняння має два комплексні корені, які можна записати у вигляді x = (-b ± √(-D)) / (2a), де ± означає плюс або мінус, а √(-D) - комплексне число, яке можна записати у вигляді √(-1) * √(D).

Отже, якщо дискримінант квадратного рівняння дорівнює -9, то ми маємо D = -9, і рівняння має два комплексні корені, які можна записати у вигляді x = (-b ± 3i) / (2a), де i - це одиниця уявної частини.