Знайди дискримінант квадратного рівняння: 4x^2 + 8х +17=0 да плят..ну эт писец..помогите

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Софья.

4x^2 + 8х + 17=0 (какое некрасивое уравнение :( )

D = b^2 - 4ac = 64 - 4*4*17 = 64 - 272 = -208 (рівняння немає коренів)