Радіус кола дорівнює 12см. Яка довжина діаметра цього кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Хакимов Дмитрий.

Формула діаметра:

d = 2r, де r - радіус

d = 2×12см = 24 см

Отвечает Алексеева Поля.
Формула діаметра:
d = 2r, де г - радіус
d = 2×12cM = 24 см