3. Знайди дроби, які можна записати у вигляді десяткового дробу, і виконай перетворення: 4/12;

3/15; 7/9; 4/25; 70/28; 18/40 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 20 БОЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Каратуша Алёша.

Ответ:

4/12=1/3=0(3)

3/15=1/5=0,2

7/9=0(7)

4/25=0,16

70/28=5/2=2,5

18/40=9/20=0,45