Знайдіть суму всіх від'ємних членів арифметичної прогресії -6,2;-5,9;-5,6;...


Ответы на вопрос

Отвечает Пашинская Ульяна.
Знайдемо різницю між першим і другим членом прогресії:
d = 2 - (-6) = 8

Тоді третій член прогресії дорівнює:
a3 = a2 + d = 2 + 8 = 10

Аналогічно знаходимо наступні члени:
a4 = a3 + d = 10 + 8 = 18
a5 = a4 + d = 18 + 8 = 26

Оскільки всі члени прогресії більше 0, то вона не містить від'ємних членів. Тому сума всіх від'ємних членів арифметичної прогресії дорівнює 0.