Знайдіть будь-які два розв’язки рівняння: a) x + 2y = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Можна знайти різні розв'язки для даного рівняння, підставивши будь-яке значення для змінної x і знаходячи відповідне значення змінної y. Наприклад:

При x = 1, отримаємо: 1 + 2y = 7. Розв'язуючи це рівняння, знаходимо y = 3.

При x = 3, отримаємо: 3 + 2y = 7. Розв'язуючи це рівняння, знаходимо y = 2.

Таким чином, два розв'язки даного рівняння можуть бути (1, 3) та (3, 2).

Отвечает Мухаметзянова Алия.

Для знаходження двох розв'язків рівняння потрібно задати значення однієї змінної і знайти значення іншої змінної з використанням даного рівняння. Оскільки у рівнянні маємо дві невідомі (x та y), то нам потрібно ввести значення однієї змінної, наприклад x або y, і виразити іншу змінну.

a) x + 2y = 7

Для прикладу, припустимо, що x = 3. Тоді ми можемо використати рівняння для знаходження значення y:

3 + 2y = 7

2y = 7 - 3

2y = 4

y = 4 / 2

y = 2

Отже, один з розв'язків рівняння a) є x = 3, y = 2.

Тепер, для знаходження другого розв'язку, можемо припустити, наприклад, що x = 5. Підставимо це значення в рівняння і знайдемо значення y:

5 + 2y = 7

2y = 7 - 5

2y = 2

y = 2 / 2

y = 1

Отже, другий розв'язок рівняння a) є x = 5, y = 1.

Отже, два можливих розв'язки рівняння a) є x = 3, y = 2 та x = 5, y = 1.