Складіть яке-небудь рівняння з двома змінними, графік якого проходить через точку В (-4; 1).


Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Ответ:

Для того, щоб скласти рівняння з двома змінними, графік якого проходить через точку B (-4; 1), потрібно знати, що будь-яке таке рівняння буде мати вигляд y = mx + b, де m - це нахил графіка, а b - це позначає точку перетину графіка з віссю y.

Отже, ми знаємо, що точка B(-4;1) лежить на графіку рівняння, тому замінивши координати точки x і y, можемо знайти значення b. Можна обрати будь-який нахил графіка, наприклад, m = 2. Тоді:

y = mx + b

1 = 2*(-4) + b

1 = -8 + b

b = 9

Таким чином, рівняння з двома змінними, графік якого проходить через точку B(-4;1), може бути y = 2x + 9.