Виразіть змінну у через змінну x з рівняння: 5у – 4x = -25.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маньянова Руся.

5y - 4x =  - 25 \\ 5y =  - 25 + 4x \\ y =  - 5  +  \frac{4}{5} x