СРОЧНОО!!!! Яка з пар чисел є розв'язком системи рівнянь х-у=2 2у+3х=31


Ответы на вопрос

Отвечает Меркушева Настя.

x - y = 2 \:  \:  \:  |   \times 2\\ 3x + 2y = 31 \\  \\ 2x - 2y = 4 \\ 3x + 2y = 31 \\  \\ 2x + 3x - 2y + 2y = 31 + 4 \\ 5x = 35 \\ x = 35 \div 5 \\ x = 7 \\  \\ 7 - y = 2 \\ y = 7 - 2 \\ y = 5

Ответ: ( 7 ; 5 )