Поможіть!! Обчислити значення похідної в точці y=(x²-2x-2)⁵; x0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Савенчук Владос.

y = ( {x}^{2}  - 2x - 2) {}^{5}  \\ y' = 5(2x {}^{2 - 1}  - 2x {}^{1 - 1} )( {x}^{2}  - 2x - 2) {}^{5 - 1}  =  \\ 5(2x - 2)( {x}^{2}  - 2x - 2) {}^{4}  \\x _{o} = 2\\  y' = 5(2 \times 2 - 2)(2 {}^{2}  - 2 \times 2 - 2) {}^{4}  =  \\ 5 \times (4 - 2)(4 - 4 - 2) {}^{4}  =  \\ 5 \times 2 \times ( - 2) {}^{4}  = 10 \times 16 = 160