У чому дорівнює перший додатний член арифметичної прогресії. -10,2;-9,6;-9;...? Прошу очень

нужно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Вероника.

Ответ:

Перший додатний член арифметичної прогресії

а₁₉=0,6

Пошаговое объяснение: Спочатку знайдемо різницю даної арифметичної прогресії:

-9,6 - (-10,2) = -9,6+10,2 = 0,6

Тепер підставимо те, що нам відом, у формулу n-ого члена:

аⁿ(тільки n знизу) = -10,2 + 0,6(n-1)

aⁿ > 0

Отже, можна написати, що

-10,2 + 0,6(n-1) > 0

-10,2 + 0,6n - 0,6 > 0

0,6n > 10,8

n > 18

Отже, щоб член даної арифметичної прогресії був додатним, його порядковий номер в цій прогресії повинен бути більшим, ніж 18.

Тобто а₁₉ = -10,2 + 0,6*18 = 0,6