У ящику є 100 жетонів, пронумерованих числами від 1 до 100. Яка ймовірність того, що номер навмання

взятого з ящика жетона містить циф- ру 5?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебединская Анастасия.

Ответ: Ймовірність = Кількість можливих номерів з цифрою 5 / Загальна кількість можливих номерів = 34 / 100 ≈ 0.34 Отже, ймовірність того, що номер навмання взятого з ящика жетона містить цифру 5, приблизно дорівнює 0.34 або 34%.

Отвечает Кольцова Татьяна.

5, 15 25 35 45 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 65 75 85 95

10 жетонів підходять, а всього 100.

10/100=0.1 або 10%

я тупанула, більше жетонів підходять 19/100 = 0.19=19%

не знаю як у когось вийшло 34 жетони