Площапрямокутникадорівнює168см2,аодназйогосторінна2смбільша за другу. Знайдіть периметр

прямокутника. Срочно !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Максим.

Відповідь:

12 см, 14 см.

Пояснення:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+2 см. Маємо рівняння

х(х+2)=168

х²+2х-168=0

За теоремою Вієта

х=-14 (не підходить)  х=12

Ширина 12 см, довжина 12+2=14 см.