Даю 29 балів ОБЧИСЛІТЬ і РОЗПИШІТЬ(якщо ви розумієте алгебру подивіться будь ласка мої останні

запитання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Зелёный Дима.

Ответ:

( \sqrt[8]{ {2}^{4} }  -  \sqrt{3} ) \times ( \sqrt[8]{ {2}^{4} }  +  \sqrt{3} ) \\ ( \sqrt{2}  -  \sqrt{3} ) \times ( \sqrt{2}  +  \sqrt{3} ) \\ 2 - 3 \\  - 1

Отвечает Гребенников Максим.

( \sqrt[8]{16}  -  \sqrt{3} )( \sqrt[8]{16}  +  \sqrt{3} ) = ( \sqrt[8]{ {2}^{4} }  -  \sqrt{3} )( \sqrt[8]{ {2}^{4} }  +  \sqrt{3} ) =  \\  = ( \sqrt{2}  -  \sqrt{3} )( \sqrt{2}  +  \sqrt{3} ) = ( \sqrt{2} ) {}^{2}  - ( \sqrt{3} ) {}^{2}  = 2 - 3 =  \\=- 1