Запиши коефіцієнти k і b лінійної функції y=x−7. k= b=​


Ответы на вопрос

Отвечает Пирова Уля.

Ответ:

k=1 b=-7

Объяснение:

Лiнiйна функцiя мае вигляд

y = kx + b

Тому для лiнiйноi функцii

y = x - 7

коефiцiенти k i b дорiвнюють k=1 b=-7

Вiдповiдь: k=1 b=-7

Отвечает Егорова Аня.

Ответ:

#####################

Объяснение:

y = x -7

y = x -7 x = 1

y = x -7 x = 1b = -7