одне число в 3 рази більше від другого а їхня сума дорівнює 12 якщо перше число позначити через х а

друге через ігрик то умові задачі відповідає система рівнянь​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладушов Артём.

Відповідь:

\left \{ {{x=3y} } \atop {x+y=12}} \right.

Пояснення:

\left \{ {{x=3y} } \atop {x+y=12}} \right.\left \{ {{x=3y} } \atop {3y+y=12}} \right.\left \{ {{x=3y} } \atop {4y=12}} \right.\left \{ {{x=3y} } \atop {y=12:4}} \right.\left \{ {{x=3*3} } \atop {y=3}} \right.\left \{ {{x=9} } \atop {y=3}} \right.