Графік функції у = кх + b перетинає осі координат у точ-ках А (2; 0) і В (0; -4). Знайдіть значення

к і b.

Ответы на вопрос

Отвечает Чапала Вика.

Відповідь:

Пояснення:

За умовою задачі, графік функції у = кх + b перетинає осі координат у точках А (2; 0) і В (0; -4). Це означає, що коли x = 2, y = 0, а коли x = 0, y = -4.

Можемо скористатися цими значеннями, щоб скласти дві рівняння:

0 = 2к + b

-4 = 0к + b

Отже, ми маємо систему рівнянь:

2к + b = 0

b = -4

З другого рівняння ми знаходимо b = -4. Підставивши b у перше рівняння, ми можемо знайти k:

2к - 4 = 0

2к = 4

k = 2

Отже, значення k = 2 і b = -4. Таким чином, функція, яка задовольняє умову, має вигляд y = 2x - 4.