7 Укажіть пару чисел, яка є одним із розв'язків рівняння 2x+3y=5. A (-1;-1) Б (1:1) B (2;3) Г (-1;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Рогоза Ваня.

Ответ:

дивись нище))

Объяснение:

правильна відповідь Б) тому що 2*1+3*1=2+3=5