Знайдіть значення виразу: 1)tg300*tg600; 2) 2sin300 + cos300


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Карина.

Лучшый ответ пж

1) tg300*tg600 =tg(300+360*k)*tg(600+360*m) = tg(60+360*(k+m))*tg(240+360*(k+m)) = tg60 = sqrt(3)

tg(300+360*k)*tg(600+360*m) = tg(60+360*(k+m))*tg(240+360*(k+m)) = tg60 = sqrt(3)2) 2sin300 + cos300 = 2*(-1/2) + cos300 = -1 + cos300 = -1 + cos(300+360*k) = -1 + (-sqrt(3)/2) = -1/2 - sqrt(3)/2.

tg(300+360*k)*tg(600+360*m) = tg(60+360*(k+m))*tg(240+360*(k+m)) = tg60 = sqrt(3)2) 2sin300 + cos300 = 2*(-1/2) + cos300 = -1 + cos300 = -1 + cos(300+360*k) = -1 + (-sqrt(3)/2) = -1/2 - sqrt(3)/2. Отже, значення виразу 1) дорівнює sqrt(3), а значення виразу 2) дорівнює -1/2 - sqrt(3)/2.