Варіант 1 1. Знайдіть координати вектора с = 3a -b якщо а(-1; 2), b (1; -2).


Ответы на вопрос

Отвечает Фондарок Анастасия.

Ответ:

Спочатку знайдемо вектор ab:

ab = b - a = (1; -2) - (-1; 2) = (2; -4)

Тепер знайдемо вектор с:

с = 3ab = 3(2; -4) = (6; -12)

Отже, координати вектора с дорівнюють (6; -12).