Яке з рівнянь не має коренівА)2х=9 Б)2х=2х+3 В)х+4=х+4 Г)3х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ: 2х=2х+3

Объяснение:

Припустимо, що х = 2

2*2=2*2+3
4=4+3
4=7

Чотири не дорівнює семи, тому рівняння не буде мати коренів