10+5(x-5y)=6(x-4y) 2x+3(y+5)=-5-2(2x+y) розв'яжіть систему методом підстановки , допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Панферова Виктория.

Розв'язання:

10+5x-25y=6x-24y

2x+3y+15=-5-2y+4x02x+3y+15=-5-2y+4x

10=x+y |*-2

20=2x-5y

0=-7y

y=0

10=x+0

x=10

ВІДПОВІДЬ:(10;

вроді б так