Даю 100 баллов. Периметр прямокутника дорівнює 56 см, а його ширина на 4 см менша від довжини.

Яка система рівнянь відповідає умові задачі, якщо x - довжина прямокутника, а y - його ширина? А) x+y=28, x-y=4. Б) x+y=56, x-y=4. В) x+y=28, y-x=4. Г) x+y=28, x/y=4.

Ответы на вопрос

Отвечает Ходырев Кирилл.

Ответ:

Б

Объяснение:

Умова задачі говорить, що ширина прямокутника на 4 см менша від його довжини. Позначимо довжину прямокутника як x, а його ширину як y.

Згідно умови задачі, ми маємо два відношення:

1) Периметр прямокутника дорівнює 56 см:

2x + 2y = 56

2) Ширина на 4 см менша від довжини:

y = x - 4

Отже, система рівнянь, що відповідає умові задачі, має вигляд:

А) x+y=28, x-y=4. (неправильно)

Б) x+y=56, x-y=4. (правильно)

В) x+y=28, y-x=4. (неправильно)

Г) x+y=28, x/y=4. (неправильно)

Таким чином, правильна відповідь - Б) x+y=56, x-y=4.