СРОЧНО , ДАЮ 60 БАЛЛОВ !!! Решите систему уравнений методом подстановки 5х/3 - 3у/2=14 2х/3 +

у/2 =10

Ответы на вопрос

Отвечает Уласик Андрей.

Ответ:

За методом подстановки необхідно розв'язати одне з рівнянь відносно однієї зі змінних і підставити в друге рівняння.

З першого рівняння отримуємо:

5x/3 - 3y/2 = 14

5x/3 = 14 + 3y/2

5x = 42 + 9y/2

x = (42 + 9y/2)/5

Підставляємо це значення x у друге рівняння:

2х/3 + у/2 = 10

2[(42 + 9y/2)/5]/3 + у/2 = 10

(28 + 3y/2)/5 + у/2 = 10

28 + 3y/2 + 5у/2 = 50

8y/2 = 22

y = 11/4

Отже, розв'язком системи є x = (42 + 9y/2)/5 і y = 11/4.