Не використовуючи побудови , знайдіть координати точок перетину графіків функції y=3/4x-9 i

y=3-5/4x пжжж помогите і розпишите оч нада ето кр​

Ответы на вопрос

Отвечает Звеков Андрей.

Для початку замість у підставимо (3-5/4х):

3-5/4х=3/4х-9

-2/4х=3/4х-9

4х= -2 : 3/4х-9

4х= -2 × 4х-9/3

4х= -8х+18/3

12= -8х+18

-6 = -8х

х=0,75

Тоді у дорівнює:

у=3/4×0,75-9=3/-6= -0,5

Ответ: (0,75;-0,5)