Підлога у кімнаті має форму прямокутника, сторони якого 9,2 м і 16,8 м. Для фарбування 1 м³ підлоги

потрібно 0,4 кг фарби 1 кг фарби коштуе 110 грн. Скільки грошей (у гривнах) витратять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу у кімнаті? помогите..

Ответы на вопрос

Отвечает Гуркин Витя.

Ответ:

Площа підлоги дорівнює 9,2 м x 16,8 м = 154,56 м².

Для фарбування потрібно знайти об'єм підлоги: 9,2 м x 16,8 м x 0,01 м = 15,5 м³.

Отже, потрібно 15,5 м³ x 0,4 кг/м³ = 6,2 кг фарби.

Ціна 1 кг фарби дорівнює 110 грн, отже 6,2 кг x 110 грн/кг = 682 грн.

Витратять на фарбування підлоги у кімнаті 682 грн.

Отвечает Мороз Ксюша.

Ответ:

6800,64 грн.

Объяснение:

9,2 * 16,8 = 154,56 (м²) площа підлоги

154,56 * 0,4 = 61,824 (кг) фарби потрібно

61,824 * 110 = 6800,64 (грн.) витратять на фарбу