(4-x)(4+x)(x-3)²СПРОСТІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! 15б.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ: Для спрощення даного рівняння використаємо формулу різниці квадратів (a² - b²) = (a + b)(a - b).

(4 - x)(4 + x)(x - 3)² = [(4 - x)(4 + x)](x - 3)²

= [(4² - x²)](x - 3)²

= (16 - x²)(x - 3)²

Таким чином, спрощене рівняння має вигляд: (16 - x²)(x - 3)².

Объяснение:

Отвечает Асташенко Семён.

Відповідь:(4-x)(4+x)*(x-3)2= 16-x2*(x2-6x+9)

двa біля х квaдрaт