(10а-3)²)+(80+7)(3а+7)+2(10а)(8а+7)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

(10a - 3)² + (80 + 7)(3a + 7) + 2(10a)(8a + 7)

Почнемо з розкриття квадратного складника:

(10a - 3)² = (10a - 3)(10a - 3)

= 100a² - 30a - 30a + 9

= 100a² - 60a + 9

Тепер розкриємо дужку (80 + 7) та (3a + 7):

(80 + 7)(3a + 7) = 80 * 3a + 80 * 7 + 7 * 3a + 7 * 7

= 240a + 560 + 21a + 49

= 261a + 609

Потім розкриємо дужку 2(10a)(8a + 7):

2(10a)(8a + 7) = 2 * 10a * 8a + 2 * 10a * 7

= 160a² + 140a

Тепер зберемо всі члени разом:

(10a - 3)² + (80 + 7)(3a + 7) + 2(10a)(8a + 7) = 100a² - 60a + 9 + 261a + 609 + 160a² + 140a

Об'єднаємо подібні члени:

= 100a² + 160a² - 60a + 261a + 140a + 9 + 609

= (100a² + 160a²) + (-60a + 261a + 140a) + (9 + 609)

= 260a² + 341a + 618

Отже, спрощений вираз для (10a - 3)² + (80 + 7)(3a + 7) + 2(10a)(8a + 7) дорівнює 260a² + 341a + 618.

Отвечает Котова Лена.

.....................................