9 кг тартанын кашелоттын миы- ең ауыр ми .Ол адамнын миынын массасынан 6 есе артық жəне кит

массасынын шамамен 0,02%-ын құрайды .Адам миы мен кит денесінін массасын табындар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Лёша.

Ответ:

Масса человеческого мозг=1.5кг, масса тела кита=45000кг

Объяснение:

Если я правильно перевёл и это казахский то

9000:6=1500(гр)=1.5(кг) - человеческий мозг.

9кг-0,02%

Хкг-100%

Х=9×100/0,02=45000(кг) масса тело