тікбұрышты гүлзар қоршауының жалпы ұзындығы 30 м ал ауданы 56 м квадрат. Гулзар қабырғаларының

ұзындықтарын табу керек.пжжж берилгени мен формуласын жазып жебериндерш пжж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

S=a×b a=ұзындығы. b=ені

а=30 м

S=56m квадрат

b=S÷a=56÷30=1.86м