Функцію задано формулою f(x)=-x²-1 1. f(0); f(-2); f(1дроб3); 2. Значення аргументу , якщо f(x)=5


Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Милена.

f(0)= -0-1= -1

f(-2)= -4-1= -5

f(1/3)= -1/9 - 1= - 10/9

-x²-1= 5

-x²= 6

x²= -6

x∈∅