За 2 год руху за течією і 4 год руху проти течії катер пройшов 104 км, а за 1 год руху проти течії

і 15 хв руху за течією-21 км. Знайдіть власну швидкість катера і швидкість течії річки. Дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Даниль.

Ответ:

2х+4у=104; 0,25х+у=21; у=21-0,25х; 2х+84-х=21; х=20; у=21. катер 20; течія 1

Объяснение: