Функцію задано формулою y=-2x+3 визначте значення функціє, якщо значення оргументу дорівнює 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

y=-2\cdot5+3=-10+3=-7

Ответ:

y=-7

Отвечает Корнилова Оксана.
-2•5+3= 7(аргумент) Как то так...