розв"язок до задачі з алгебри:токар отримав замовлення на виготовлення 25 деталей,а виготовив 30

деталей.на скільки відсотків токар перевиконав замовлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Николайчиков Саша.

30-25=5(дет) - більше виготовив токар

25дет-100%

5дет-?%

5*100:25= 20%

Відповідь: на 20% токар перевиконав замовлення.