в урні є 30 однакових кульок, пронумерованих числами від 1 до 30. З урни навмання виймають одну

кульку. Знайдіть ймовірність того, що номер вийнятої кульки виявиться меншим від 11.

Ответы на вопрос

Отвечает Забелич Полина.
Всего шаров - 30 шт.
Шаров с номерами меньше 11 - 10 шт. (1,2,3,...,10)
Искомая  вероятность Р= 10/30 =1/3 
Ответ: 1/3