При якому значенні a графік квадратичної функції y = ax^2 - (a - 3) x + 1 дотикається осі абсцис?


Ответы на вопрос

Отвечает Штурмак Никита.

y = ax² - (a - 3) x + 1


ax² - (a - 3) x + 1=0 D=(а-3)²-4а=0


а²-6а+9-4а=0


а²-10а+9=0 D=100-36=8²


а₁=(10+8)/2=9


а₂=(10-8)/2=1