Обчисліть значення тригонометричних функцій кута бета,якщо cos бета =3/4 і 3пи/2 <бета<2пи


Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Саша.

Cos\beta =\frac{3}{4}\\\\\frac{3\pi }{2}