Після того,як пішохід пройшов 1 км і половину шляху,що залишилася,йому ще залишилось пройти третину

всього шляху і ще 1 км.Чому дорівнює весь шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Кагиров Арсен.

Ответ:

9 км

Объяснение:

Довжина всього шляху - х км .

Спочатку пішоход пройшов 1 км та половину шляху , що залишилася , тобто 1 км +  (х-1)/2 км

Залишилося пройти пішоходу : (х/3+1) км

Складемо рівняння :

1+\frac{x-1}{2}+ \frac{x}{3}+1=x\\ \\ 2+\frac{3*(x-1)+2x}{6}= x\\ \\  2+\frac{3x-3+2x}{6}= x\\ \\  x- \frac{5x-3}{6}= 2 |*6\\ \\  6x-5x+3=12\\\ \\ x= 12-3\\ \\  x=9

Отже,  весь шлях дорівнює 9 км