Чотири білети в театр розігрують 3 хлопці і 4 дівчини. яка ймовірність того, що білети отримають 2

хлопці і 2 дівчини?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дана.
1/4
томушьо можуть узяти 4 дівчини
3 дівчини і 1 хлопець
2 дівчини і 2 хлопця
1 дівчина і 3 хлопця 
Ось чому відповідь  1 до 4
Отвечает Куштурная Даша.
Получится 1/4:) 
Потому что рассматриваем все вероятности событий которые могут быть
4 девочкам может попасться билет
3 девочкам и 1 мальчику
3 мальчикам 1 девочке
2 мальчикам и 2 девочкам
=> 4 пункта а значит x=1/4*100=0,25*100=25%