Розвяжіть систему рівнянь способом додавання 3x+4y=14 5x -4y=3


Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ: 2,125

Объяснение:3x+5x=17 8x=17 x=17÷8 x =2,125