Y^2-22 y+121=0 45t^2+60t+20t=0 надо найти корни этих уравнений, помогите пожалуйста теңдеулердің

тубірлерін табу керек комектесіп жіберіңдерші

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелецкий Саня.
D=(-22)^2-4*1*121=484-484=0
 \\Y1,2= \frac{22}{2} =11
Ответ:11

45t^2+60t+20t=0 | :2 \\ 9t^2+15t+4t=0 \\ 9t^2+19y=0 \\ t(9t+19)=0 \\ t=0   \\ 9t+19=0 \\ 
9t=-19 \\  \frac{-19}{9}  \\ t=-2,1