Допоможіть будь-ласка. Дуже треба. функцію задано формулою f(x) = 6/x Обчислити f=(-1/3)


Ответы на вопрос

Отвечает Ключеня Ульяна.

f(x) = 6/x,

f(-1/3) = 6 / (-1/3) = -6 * 3 = -18