Скильки г 4- вицоткового и скильки г 10- вицоткового розчинив соли потрибно взяти, щоб отримати 180

г 6- вицоткового розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.
((іззі прост) так перехлдим до завдання ) (4%- нехай-х) (10%-нехай-у) тепер складаєм систему
1)х+у=180
2)0.04х+0.10у=180*0.06
1)у=180-х
2)0.04х+0.10y=10.8
підставляєм 1) у друге 2)
2)0.04х+18-0.1x=10.8
Розвязуємо
2)-0.06х=-7.2
х=120грам
у=60 грам