Знайдіть b,якщо відомо, що значення лінійної функції y=3х+b дорівнює 20 при x=-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Kovalenko Varvara.

20=3*(-4)+b

-12+b=20

b=20-12

b=8